Cruplex

5K Mineral

ANASAYFA
TEKNOLOJİ
5K MİNERAL
ETKİLERİ
UYGULAMALAR
KATALOĞUMUZ
BASINDA BİZ
İLETİŞİM
sitemap
 
 

Bizi Takip Edin

5K MİNERAL

VİZYONUMUZ

Doğayla dost, yüksek teknolojili ve yüksek verim artışı sağlayan ürün ve iş modellerimizle, tüm dünyada karşılıklı kazanan ve mutlu olan yaşamları oluşturabilmektir. İlerici ticari modellerle şirketimizi ve müşterilerimizi sürdürülebilir ve doğru büyümeyi sağlayan yapılandırmalarla her anlamda karşılıklı zenginleştirmektir.

MİSYONUMUZ

5K Mineral olarak misyonumuz; yenilikçi, kaliteli, yüksek teknolojiye sahip ve doğayla dost “Nano-Mineral” içerikli ürünlerimizle üreticilere ve gıda zincirine sağlıklı ve yüksek performanslı sonuçlar sunan ve birlikte çözüm ortaklığı paylaşan bir şirket olmaktır.


•Yenilikçiyiz:

Yenilikçi ürün ve çalışma şekilleriyle iş ortaklarımıza sürekli ve ilerici çözümler sunuyoruz.

•Araştırmacıyız:

Yeni fikir ve çalışma şekillerini içeren ürün ve hizmetleri her ülkede kapsamlı olarak araştırıyor, deniyor ve müşteri ihtiyaçlarımıza çözüm olanları hızlı ve doğru olarak paylaşıyoruz.

•Dinamik Yapıdayız:

Ürün, hizmet ve fikirlerimizi kalite standartlarımızdan ödün vermeden, hızlı bir şekilde aktaracak iş ve bilgi yapılanmasını kurduk. Dünyanın birçok ülkesinde bilimsel faaliyetler ve fuar organizasyonları oluşturuyor veya takip ediyoruz. Bu oluşumları müşterilerimizle paylaşıyor ve birlikte yapıyoruz.

•İnsan Odaklıyız:

Temel insan ihtiyaçlarından sonra (beslenme, barınma, vb.) en büyük insan ihtiyacı “mutlu olmak” tır. Çalıştığımız kurum ve şirketlerin, iş ortaklarımız dediğimiz müşterilerimizin her şeyden önce insan olduklarını, zaman ve paralarının bizim içinde değerli olduğunu, doğru ve mutlu eden çalışma koşul ve sonuçlarını garanti ediyoruz. Bu felsefenin en büyük “kazanımı” bize ve müşterilerimize iş ve para kazandırmanın yanında aynı zamanda mutlu ve kaliteli yaşamı garanti etmektir.

•Güveniliriz:

Tüm faaliyet ve çalışmalarımızı dürüst, yasal, açık fikirli ve paylaşımcı olarak sunuyoruz. İş ve söz taahhütlerimizi eksiksiz yerine getirmek için özveriyle çalışıyoruz. Ticari faaliyetlerin en önemli konularından biri olan dürüst çalışma ortamı ve doğru sürdürülebilir iletişim modelini tüm iştirakçilerimizle birlikte yaşayarak uyguluyoruz.

Jeoloji Mühendisi Hakan KIZMAZ.5K Mineral Ltd Şti

 

Tüm Hakları Saklıdır

Copyright ©2000-2009 5K Mineral Ltd. Şti.
Yenidoğan mah. Büyük Toptancılar Sitesi 10. Blok No:42 ADANA/TÜRKİYE
Tel:0(322) 346 15 50 (pbx) & Fax:0(322) 346 15 60

5K Mineral © 2010 | Designed by Akarsubaşı